Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

Bilans Dnia

Poseł Telus: Obiecuję, że nie zawiodę

środa, 16 października 2019 09:14 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Ten wynik cieszy, ale i obliguje do jeszcze większej pracy – tak Robert Telus skomentował swój wyborczy sukces. Zdobył ponad 27 tysięcy głosów.

W wyborach do Sejmu na Roberta Telusa zagłosowały 27.254 osoby. Tylko w samym powiecie opoczyńskim zdobył on aż 16.460 głosów. Jak przyznał, nie spodziewał się aż tak dobrego wyniku.– Było to dla mnie wielkie zaskoczenie, pozytywne zaskoczenie – mówił w Bilansie Dnia Radia Plus Radom. – Ten wynik cieszy, ale i obliguje do jeszcze większej pracy – zapewniał.

Robert Telus wyjaśniał, że o jego zwycięstwie zadecydowało przede wszystkim to, że starał się cały czas być z ludźmi i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. Pomogły również programy socjalne wprowadzone przez rządzących oraz inwestycje realizowane na terenie powiatu opoczyńskiego, choćby rozbudowa PKP Intercity Remtrak w Idzikowicach. Ważna była również wyczerpująca kampania wyborcza.

W powiecie opoczyńskim na Roberta Telusa zagłosował niemal co drugi wyborca. – To znaczy, że ten co drugi wyborca będzie ode mnie wymagał pewnej aktywności i to jest duże zobowiązanie – mówił poseł. Na antenie Radia Plus Radom mówił także, kto pierwszy składał mu gratulacje.

Posłuchaj całej rozmowy z posłem Robertem Telusem: