Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020

Bilans Dnia

Poseł Kosztowniak: czas na rachunek sumienia

poniedziałek, 21 października 2019 15:56 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

- Muszę dokonać takiego rachunku sumienia. W czasie kampanii wyborczej przekonałem, że najważniejsze jest bycie dla ludzi a nie mówienie tego, co chcą usłyszeć - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak. W porównaniu z wyborami parlamentarnymi w 2015 roku politykowi PiS ubyło prawie 11 tys. głosów.

- Za wcześnie jeszcze na analizy wyborcze. Jedno jest pewno, mieliśmy bardzo mocną listę. Nie ulega wątpliwości, że te wybory były wyjątkowe - powiedział poseł Kosztowniak.

PiS w regionie radomskim przybyło dwóch nowych parlamentarzystów. Są nimi: Agnieszka Górska i Radosław Fogiel. - W najbliższym czasie zapadną decyzje, czy zmienimy lokalizację naszych biur. Może być za mało miejsca w Rynku - stwierdził polityk PiS.

Andrzej Kosztowniak poinformował również, że w grudniu poznamy przebieg trasy S12 w graniach województwa mazowieckiego. - Jestem po rozmowie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Dowiedziałem, że decyzje zapadną w grudniu. Są miejsca, gdzie są napięcia społeczne. Pokazuje się tutaj gmina Wieniawa. Jedno jest pewne, trasa musi być wybudowana - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak, z którym rozmawiał Radosław Mizera: