Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Maria Klementyna Annuarita Nengapeta, dziewica i męczennica
Dziś jest: Niedziela, 29 listopada 2020

Bilans Dnia

Kluzik-Rostkowska: radomianie nie doceniają walorów miasta

środa, 30 października 2019 15:52 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Zdaniem poseł Joanny Kluzik-Rostkowskiej z Koalicji Obywatelskiej radomianie nie doceniają walorów swojego miasta. - Poznałam miasto i muszę powiedzieć, że jest bardzo dynamiczne. Radom nie docenia tego, że jest takim fajnym miejscem. To prężny ośrodek. Duże przestrzenie i ładne domy - mówiła gość Bilansu Dnia.

- W czasie kampanii do Sejmu przejechałam ponad 5 tys. kilometrów po okręgu radomskim. Radomianie nie doceniają tego, jak fajne jest ich miasto i region. Chciałabym, żeby zaczęli je doceniać - mówiła dalej poseł KO.

Joanna Kluzik-Rostkowska powiedziała, że jest zadowolona z wyniku jaki osiągnęła w wyborach parlamentarnych. - Ten wynik to praca wszystkich na liście. 200 głosów mniej i mielibyśmy 1 głos mniej. Poprawiłam wynik Platformy. Dostałam ponad połowę głosów więcej niż Konrad Frysztak i na tym zakończmy dyskusję, kto jest ciuchcią, a kto wagonikiem - powiedziała gość Bilansu Dnia.

Joanna Kluzik-Rostkowska kibicuje też radomskiemu lotnisku. - Cieszę się, że będzie. Zamiast obiecywać gruszki na wierzbie, trzeba się zastanowić nad realnymi terminami. Trzeba powiedzieć głośno, że z terminalem wykonawcy nie dadzą rady w 10 miesięcy. Lotnisko napędzi rozwój całego regionu - przekonywała poseł Koalicji Obywatelskiej.

W dalszej części rozmowy dowiemy się w jakiej sprawie Joanna Kluzik-Rostkowska zgadza się z ministrem Markiem Suskim z PiS. Rozmawiał Radosław Mizera: