Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel
Dziś jest: 29 września 2020

Kulturalne Skarby

Zespół Śpiewaczy "Dolnojasieńczanki"

wtorek, 08 września 2020 11:24 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Gośćmi audycji "Kulturalne Skarby naszej ziemi" byli przedstawiciele Zespołu Śpiewaczego "Dolnojasieńczanki" z Jasieńca Iłzeckiego Dolnego. 

Z laureatami 26. Festiwalu im. Józefa Myszki porozmawialiśmy m.in o tym, jak ułożyć piosenkę, która da sukces, a także o tym, czy wykształcenie muzyczne wygrywa ze śpiewaniem sercem. Na pytania Weroniki Chochoł odpowiadały panie: Aleksandra Nadgrodkiewicz, Grażyna Strzemecka i Barbara Magielnicka. W nagraniu wziął również udział cały zespół, który zaprezentował zwycięskie piosenki z tegorocznej edycji Festiwalu: 

 

 

 

Audycja "Kulturalne Skarby naszej ziemi" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy aktywne, ciekawe i przedsiębiorcze stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich oraz kluby. W każdy poniedziałek o godz. 19.10 zaprasza Weronika Chochoł. Każdy, kto chciałby zostać gościem audycji może skontaktować się z nami wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..