Na antenie: ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: 1 marca - św. Feliks III, papież
Pogodnie

3°C

Radom

Pogodnie

Wilgotność: 78%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 01 Mar 2017

    Opady 8°C 2°C

  • 02 Mar 2017

    Rain 10°C 1°C

Diecezja Radomska

W czwartek, 19 stycznia swoje imieniny będzie obchodził Ks. Biskup Henryk Tomasik.

Zagra orkiestra wojskowa

Startuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Biskup radomski Henryk Tomasik zachęcił wiernych diecezji radomskiej o włączenie się w akcję "Rodzina Rodzinie", która polega na objęciu wsparciem rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. Jest ona adresowana do rodzin, wspólnot, środowisk, czy firm. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.  

Chrześcijańskie przebaczenie jest nakazem, którego nie możemy pominąć - powiedział ks. prof. Wiesław Przygoda, członek komisji charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski. Ponad stu samorządowców z województwa mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego wzięło dzisiaj udział w spotkaniu opłatkowym z biskupem radomskim Henrykiem Tomasikiem w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

Julia Ścierska z I LO w Opocznie wygrała diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Pięciu najlepszych uczestników otrzymało indeksy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Rekolekcje na Maxa

26 styczeń 2017

Przedsiębiorcy chcą, by ich patronem został św. Maksymilian Kolbe. I właśnie postać tego skromnego franciszkanina będzie tematem przewodnim "Rekolekcji na Maxa", które odbędą się w dniach 3-5 lutego w Ośrodku Rekolekcyjnym w Turno koło Białobrzegów Radomskich. Osoby zainteresowane rekolekcjami mogą się rejestrować się na stronie: www.RekolekcjeNaMaxaRadom.evenea.pl

Czy w prezencie noworocznym chciałbyś dostać nową żonę lub nowego męża? Tego życzenia nie możemy spełnić, ale gwarantujemy, że po kursie będziecie patrzeć na siebie nowym spojrzeniem. Tak do udziału w kursie "Elkana i Anna" zachęca Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea w Radomiu.

Znana aktorka: żyję w czystości i zachęcam do tego inne kobiety.

Znajdą tu pomoc małżeństwa, przeżywające kryzys, kobiety i mężczyźni, opuszczeni przez współmałżonków. W Radomiu powstaje Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw "Sychar". W sobotę 28 stycznia o godz. 18.30 w Domu Parafialnym na Prędocinku odbędzie się pierwsze spotkanie.

 

Są jeszcze wolne miejsca na KODA i KAMUZO, czyli Kurs Oazowy dla Animatorów i Kurs Animatorów Muzycznych Oaz. Zapisy kończą się w najbliższą środę. 

Zaprosili na koncert i zachęcili do zbiórki. W parafii św. Brata Alberta młodzież dała charytatywny koncert kolęd.

Kubuś Puchatek, Shrek czy Calineczka - tacy bohaterowie odwiedzili żłóbek. Kręgi Domowego Kościoła z radomskiego osiedla Kaptur przygotowały specjalne jasełka.

Animatorzy Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła po raz drugi spotkali się w Wyższym Seminarium Duchownym na spotkaniu opłatkowym. - Ruch Światło-Życie jest dziś bardzo potrzebny Kościołowi i Polsce. - powiedział ks. bp Piotr Turzyński.

Chór parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu zaprasza na piąte kolędowanie w niedzielę Chrztu Pańskiego. Spotkanie bożonarodzeniowe już w niedzielę, 8 stycznia o godz. 17:00 w kościele na radomskich Glinicach.

Abp Stanisław Gądecki - Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski apeluje: - Zachęcam do jeszcze większej wrażliwości na każdego bezdomnego człowieka, aby nie stał się ofiarą mrozów.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Nothing's Gonna Change My Love For You

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
Asseco Resovia Rzeszów 24 55
PGE Skra Bełchatów 24 53
Jastrzębski Węgiel 24 53
Indykpol AZS Olsztyn 24 52
Cuprum Lubin 24 45
LOTOS Trefl Gdańsk 25 40
Cerrad Czarni Radom 24 37
GKS Katowice 25 34
MKS Będzin 24 30
ONICO AZS Politechnika W-wa 24 29
Effector Kielce 24 23
Łuczniczka Bydgoszcz 24 19
BBTS Bielsko-Biała 24 19
Espadon Szczecin 24 15
AZS Częstochowa 24 13

POLECAMY

230x190 4