Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Urszula Mela - Całkiem Inna Kobieta w Blasku Stwórcy

poniedziałek, 13 maj 2019 18:49 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

„Kobieta niezapomniana przez Boga” - spotkanie z Urszulą Melą, mamą Jaśka Meli najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów - już w ten wtorek, 14 maja w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu.

Jak w każdy pierwszy wtorek miesiąca odbędzie się spotkanie z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Poczatek o godz.19.00.

Najpierw rozmowa przy kawie i ciastku, po czym majówkowa adoracja z rozważaniem ks. dr. Mariusza Wilka.W tym miesiącu pod hasłem „Kobieta niezapomniana przez Boga” spotkanie się z Urszulą Melą, mamą Jaśka Meli najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów.

- Urszula Mela - dzielna lwica z potężnym pazurem miłości jak powiedział o niej śp. ks. Jan Kaczkowski. Z wykształcenia psycholog, żona, matka czwórki dzieci, babcia i autorka książki „Bóg dał mi kopa w górę”. Jej rodzinę dotknęła seria złych wydarzeń: najpierw był pożar domu, kilka lat później utopił się jej 7-letni syn Piotruś, a cztery lata później starszy syn Jasiek został porażony prądem, w wyniku czego stracił lewe podudzie i prawe przedramię – powiedziały nam Klaudia Miskiewicz i Urszula Murawska organizatorki.

Zapraszamy do nas: