Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020

Wydarzenia

Przy kawie o uczuciach na modlitwie

środa, 04 grudnia 2019 08:20 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. https://poglebiarka.pl
Jakub Szczechowski

Jezuita Daniel Wojda opowie o uczuciach na modlitwie. W najbliższy piątek w Radomiu odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "Spotkanie przy kawie".

Formuła jest typowo kawiarniana. Będzie czas na kawę i ciastko oraz krótką konferencję. Gość spotkania kleryk jezuicki Daniel Wojda jest twórcą mobilnej wspólnoty "Pogłębiarka". W 2015 roku odbyła się pierwsza medytacja Pisma Świętego online. Projekt zyskał sobie dużą popularność. - Naszą misją jest pogłębianie więzi z Bogiem, samym sobą i drugim człowiekiem. Jeśli chcesz nauczyć się modlić lub szukasz prawdziwego kontaktu z Bogiem – możemy Ci pomóc! Nieważne kim jesteś. Pogłębiarka to internetowy projekt, który proponuje proste i sprawdzone metody modlitwy jak medytacja Pisma Świętego, ignacjański rachunek sumienia - czytamy. W internecie za pośrednictwem kanału Pogłębiarka na Youtube prowadzone są cotygodniowe medytacje. 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka przy ul. Kelles-Krauza 19.  TU należy zarejestrować się.