Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 1 czerwca - św. Justyn, męczennik
Dziś jest: 01 czerwca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Zgłoś swoją drużynę do Ogólnopolskich Mistrzostw Drużyn Mieszanych w Siatkówce Młodzieży Parafialnej

piątek, 06 marca 2020 18:15 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Elżbieta Warchoł/Radio Plus Radom (zdjęcie poglądowe)
Weronika Chochoł

Trwają zapisy na „Ogólnopolskie Mistrzostw Drużyn Mieszanych w Siatkówce Młodzieży Parafialnej ze szkół średnich” z rocznika 2000 i młodszych. Mistrzostwa odbędą się 25 kwietnia w Skarżysku-Kamiennej.

Zaproszenie skierowane jest do młodzieży ze środowisk parafialnych w wieku od 16 do 19 lat. W zespole może być do dziesięciu zawodników - w tym duszpasterz. Drużyna bez duszpasterza zostanie zdyskwalifikowana. W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek PZPS pod warunkiem, że będą reprezentować parafię (wykluczone są stroje klubowe, szkolne).

Rozgrywki zostaną przeprowadzone na 3 boiskach jednocześnie, dwa sety do 25 punktów (ewentualnie z przewagą 2 punktów). Na boisku przebywa równa liczba zawodników i zawodniczek w zespole (3 zawodniczek, 3 zawodników).

Zgłoszenia prowadzone będą do końca marca lub do wyczerpania limitu miejsc (w Mistrzostwach może wziąć udział dwanaście drużyn). Chęć udziału zgłaszać należy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mistrzostwa rozegrane będą w sobotę, 25 kwietnia w Skarżysku-Kamiennej. Organizatorem wydarzenia jest parafia Niepokalanego Poczęcia NMP (OO. Franciszkanie) ze Skarżyska-Kamiennej.

Zapraszamy do nas: