Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Smardzewice
Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Od niedzieli "Gość" tylko w sieci. Tymczasowo

wtorek, 17 marca 2020 16:10 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Redakcja Gościa Niedzielnego informuje, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, od najbliższej niedzieli zostaje czasowo wstrzymany kolportaż parafialny tygodnika. Bieżące wydanie „Gościa Niedzielnego” w wersji drukowanej będzie można kupić jedynie w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe itp.). Redakcja przypomina też o możliwości skorzystania z prenumeraty pocztowej. Szczegóły pod nr. tel. 32 608 80 83.

Redakcja „Gościa Niedzielnego” pragnie również zachęcić do skorzystania z darmowego, elektronicznego wydania tygodnika nr 12/2020. Szczegóły na e.gosc.pl w zakładce Instrukcja. Kompletne wydanie 12. numeru „Gościa” – z dodatkami diecezjalnymi - będzie też dostępne w formacie PDF – do ściągnięcia i wydrukowania w domu - na stronie gosc.pl.

- Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, by „Gość Niedzielny” mógł trafić do starszych czytelników, którzy nie korzystają z komputerów czy urządzeń mobilnych.Podjęcie tej decyzji było dla nas trudną koniecznością, ale mamy nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo. Zapewniając o naszej modlitwie w intencji całego społeczeństwa, chorych, służb medycznych, a także Was, Drodzy Czytelnicy, prosimy o modlitwę w naszej intencji w tym bardzo trudnym momencie - mówi ks. Zbigniew Niemirski, kierownik "Gościa Radomskiego".