Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Rekolekcje Wielkopostne z naszymi Pasterzami!

czwartek, 26 marca 2020 11:21 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

Rekolekcje Wielkopostne z nauką księdza biskupa Henryka Tomasika będą transmitowane na antenie Radia Plus Radom.

Przygotowując się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego Radio Plus Radom i Parafia katedralna Opieki NMP w Radomiu zapraszają wszystkich wiernych do udziału w rekolekcjach wielkopostnych na naszej antenie.

W niedzielę o godz. 12.30, a od poniedziałku do środy o godzinie 18.00 będziemy transmitować Msze święte z radomskiej katedry. Nauki rekolekcyjne wygłosi ksiądz bp Henryk Tomasik, Pasterz Kościoła Radomskiego.

Bp Henryk zaprasza do uważnego słuchania nauk rekolekcyjnych, gdyz na zakończenie każdej z nich przygotował pytania, szczególnie z myślą o dzieciach, ale także i dorosłych uczestniczących w nabożeństwie z najmłodszymi.

Odpowiedzi należy przesyłać po wysłuchaniu nauki  na nasz radiowy profil facebookowy www.facebook.com/plusradom pod post, który pojawi się codziennie po homilii księdza biskupa. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez księdza biskupa Henryka Tomasika.

Ponadto, od poniedziałku do piątku o godz. 19.10 zapraszamy na wielkopostne rozważania "Bóg jest większy", które poprowadzi ksiądz biskup Piotr Turzyński, biskup pomocniczy diecezji radomskiej.

W tym trudnym czasie stwórzmy duchową komunię skupioną wokół Słowa i Eucharystii.

Wszystkie nauki i rozważania naszych Pasterzy będą do odsłuchania na stronie internetowej www.radioplus.com.pl.

Zapraszamy do nas: