Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Benedykt z Nursji, opat, patron Europy
Dziś jest: 11 lipca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

KaeSeMowicze nie będą się nudzić

wtorek, 23 czerwca 2020 15:28 / Autor: Monika Nowakowska
foto: KSM
Monika Nowakowska

Nie mają możliwości zorganizowania tygodniowych obozów wakacyjnych dla młodzieży, więc zadbają o krótsze, ale pełne wrażeń i atrakcji, jednodniowe wycieczki po kraju - Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Radomskiej daje alternatywę na letni, w pełni bezpieczny wypoczynek.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wakacyjne nie tylko osobom prywatnym, ale i stowarzyszeniom oraz różnego typu organizacjom. Ze względów bezpieczeństwa, z zakreślonego wcześniej w kalendarzu imprez wakacyjnych terminów, musiało zrezygnować też Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Radomskiej.

- Tygodniowy obóz formacyjny, który miał się odbyć na początku lipca w Zakopanem został niestety odwołany - mówi prezes KSM Anna Wisowata:

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, dzieci i młodzież też nie będą się nudzić. Jedną z atrakcji ma być spływ kajakowy rzeką Pilicą:

W KSM zrzeszone są osoby w wieku od 14 do 30 lat. Każdego roku na wakacje wyjeżdżała grupa ok. 60 osób, w tym roku zostanie ograniczona do ok. 20-30 osób.

Zapraszamy do nas: