Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święte męczennice Perpetua i Felicyta
Dziś jest: Niedziela, 07 marca 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Koncert na rozpoczęcie Tygodnia

sobota, 03 października 2020 23:42 / Autor: Wojciech Sałek
foto: Olga Nawara
Wojciech Sałek

W niedzielę (4 października) rozpoczyna się radomski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Pierwszy akord  to Msza Święta o godz. 18.00 w kościele pw. Chrystusa Nauczyciela i koncert - Olga Nawara - Nowakowska ze wspaniałym zespołem Hubert Bilski, Piotr Nowakowski, Maciek Madejski, Tomasz Gieroń.

Zespół, który tworzą to grupa przyjaciół, nastawiona na ciepłe, piękne i profesjonalne brzmienia. Grają każdy rodzaj muzyki, od jazzu, poezji spiewanej, popu, po muzykę chrześcijańską. Przez wiele lat grali w radomskiej katedrze na mszach akademickich, a ich koncerty i występy można było usłyszeć w wielu miejscach w całej Polsce.

Olga Nawara – nauczyciel, trener wokalny i dyplomowana wokalistka, absolwentka kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej, od lat z pasją angażuje się w wiele muzycznych projektów, np. Od 10 lat współorganizuje Radomski koncert Nieziemskie Granie i Apel Młodych.

Piotr Nowakowski - pianista, dyplomowany muzyk, realizator dźwięku i pasjonat fotografii. Jednym słowem – człowiek orkiestra.

Tomasz Gieroń – z wykształcenia akordeonista, z zamiłowania gitarzysta i rowerzysta. Absolwet Akademii Muzycznej w Łodzi, laureat konkursów wokalnych.

Hubert Bilski – basista, realizator dźwięku, a także … Mistrz Europy w Karate. Właściciel studia nagraniowego, w którym powstały - między innymi - dwie zespołowe płyty z kolędami.

Maciej Madejski – perkusista, absolwent Szkoły Muzycznej, a także mistrz kuchni.

Partner Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej: ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.

Patronat medialny: Radio PLUS Radom