Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Smardzewice
Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Zamów wypominki mailem

poniedziałek, 28 października 2013 10:44 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

W tygodniu zaduszkowym, czyli od 1 do 8 listopada na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego w Radomiu odprawiane będą Msze święta za osoby, które tam spoczywają. Nowością w tym roku są internetowe wypominki.

W tygodniu zaduszkowym, czyli od 1 do 8 listopada na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego w Radomiu odprawiane będą Msze święta za osoby, które tam spoczywają. Nowością w tym roku są internetowe wypominki. Jak informuje ksiądz Piotr Zamaria, dyrektor cmentarza rzymskokatolickiego- zarząd cmentarza chce pomóc osobom, które mieszkają poza Radomiem, w innych miastach lub poza granicami Polski, a których bliscy spoczywają na naszym cmentarzu. Te osoby z różnych powodów nie mogą przybyć osobiście na cmentarz i pomodlić się nad grobem swoich bliskich. Proponujemy im internetowe zaduszki. Chcemy w modlitwie pamiętać o ich bliskich spoczywających na cmentarzu przy ul. Limanowskiego, dlatego szukamy sposobu, by im w tym pomóc i stwarzamy właśnie taką możliwość. Imiona i nazwiska bliskich osób, które spoczywają na cmentarzu przy ul. Limanowskiego w Radomiu można przekazywać mailowo na adres kancelarii cmentarza e-mail:
Imiona i nazwiska tych osób będą wymieniane podczas wspólnej modlitwy na cmentarzu przy ul. Limanowskiego. Zachęcamy jednak, aby osobiście przyjść i odwiedzić cmentarz. W tygodniu od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go w intencji osób, które już odeszły do wieczności- dodaje ks. Piotr Zamaria.