Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Celina Borzęcka, zakonnica
Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020

Wystawy

Druga część wystawy plakatu filmowego w CKA

poniedziałek, 04 maj 2020 10:03 / Autor: Kamil Zapora
fot. KDK
Kamil Zapora

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, zapraszają na drugą część wirtualnego spaceru po wystawie plakatów filmowych z okazji „5. Urodzin Kina KDK”.

Wystawa została przygotowana w foyer Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ale można ją obejrzeć tylko na fanpage’u na portalu Facebook oraz w relacji wideo na kanale YouTube. 

Druga część wystawy prezentuje 26 plakatów filmowych z postaciami zwierząt z podziałem na plakaty filmów animowanych i familijnych, wyświetlanych w „Kinie KDK", w latach 2017-2020. 

Z filmów animowanych zobaczymy następujące tytuły: 

„Gang wiewióra 2", „Sing", „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska", „Fernando", „Kumple z dżungli", „Sekretny świat kotów", „Śnieżna paczka", „Panda i Banda", „Wilk w owczej skórze 2", „Sekretne życie zwierzaków domowych 2", „Corgi psiak królowej", „Manu. Bądź sobą", „Gang zwierzaków" i „Urwis". 

Natomiast z familijnych: 

„Był sobie pies", „Patryk", „Bella i Sebastian 3", „Król lew", „Dumbo", „Chłopiec z burzy", „Był sobie pies 2", „Liliana Pędziwiatr", „Mia i biały lew", „O psie, który wrócił do domu", „Chłopiec i wilk" i „Doktor Dolittle".