Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

KULTURA

American Corner: Spotkanie z Magdą Zawadzką

poniedziałek, 18 maj 2020 10:56 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay/janeb13
Elżbieta Warchoł

W środę, 20 maja American Corner zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu EMPOWER YOURSELF zatytułowane:"CREATIVITY IS TOO IMPORTANT TO BE LEFT TO ARTISTS". Spotkanie ONLINE na platformie ZOOM odbędzie się w języku angielskim. Poprowadzi je Magda Zawadzka w godz. 16:30 - 18:00 - zaprasza Karolina Adamczyk z AC w Radomiu. Zainteresowani proszeni są o e-mailowe zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie należy wpisać: Empower Yourself a w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko, tel. kontaktowy. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia do środy do godz. 14:00. 

Więcej o platformie ZOOM na stronie: https://zoom.us/ (wersja angielska) bądź ze strony https://zoom-video.pl/ (wersja polska). Z obu stron można pobrać program. Darmowa wersja w zupełności wystarczy. Program ZOOM dobrze się sprawdza zarówno na oprogramowaniu macOS, jak i na Androidzie. Przygotować się do łączenia i pobrania programu można korzystając z filmów instruktażowych dostępnych na YouTube. Oto linki:a - https://www.youtube.com/watch?v=Pmwr-mBy8CEb - https://www.youtube.com/watch?v=sqQWppyLWuE

 

Zapraszamy do nas: