Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze
Dziś jest: 20 września 2020

KULTURA

Arkadio: nie mów matkom, że siedzą w domu! (wideo)

wtorek, 26 maj 2020 11:31 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
fot. Arkadio/FB
Magdalena Gliszczyńska

Nowy teledysk  "Siedzą w domu" na Dzień Matki w wykonaniu Arkadio i Ewy Novel można już zobaczyć i posłuchać w sieci.

Premiera utworu odbyła się dziś rano na youtube.

- Nasze kochane kobiety i mamy - Dziękujemy! - tak utwór zapowiada Arkadio - raper, freestylowiec, mówca, artysta, który propaguje dobry przekaz oparty o wartości chrześcijańskie.

- Za Wasz heroiczny wysiłek wkładany w wychowanie i pielęgnowanie:) To właśnie dla Was w podziękowaniu dzisiejsza premiera. Nie polecam nikomu mówić matkom, że siedzą w domu... To także apel do nas - mężów, ojców: Doceniajmy nasze kobiety za to, co robią na co dzień. Dbajmy o nasze rodziny, dzieci, doceniajmy nasze ojcostwo i angażujmy się na równi z mamami. Tym samym dedykujemy tej utwór wszystkim zaangażowanym ojcom! - powiedział w rozmowie z Radiem Plus Radom Arkadio.

Arkadio - to raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Stanisław Sojka, CeZik, Kamil Bednarek, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.

Teledysk do “Siedzą w domu” to kolejny klip z najnowszej płyty Arkadio “Gdy nie widzi nikt”. Oprócz Ewy Novel w nagraniu uczestniczyli między innymi Adam Sztaba (orkiestracje), Krzysztof Antkowiak, a także duet szeroko znany na scenie chrześcijańskiej – Fisheclectic. Jednocześnie obok siebie w utworze „Pieniądze idą jak woda” wystapil:  Artur Andrus, Misiek Koterski i Piotr Baron.

Zobacz, posłuchaj i pomyśl!