Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Licheńska
Dziś jest: 02 lipca 2020

KULTURA

Co w trawie piszczy? Konkurs plastyczny

poniedziałek, 01 czerwca 2020 12:38 / Autor: Elżbieta Warchoł
SCK Zamek
Elżbieta Warchoł

Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie „Co w trawie piszczy?”.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest być mrówką, biedronką, pszczółką? Jak ogromny z ich perspektywy może wydawać się otaczający nas świat? Jednocześnie jak łatwy dostęp mają do wszelkich nor i kryjówek, do których człowiek nie może zajrzeć. Spróbujcie wyobrazić sobie, że na moment zamieniacie się w krasnoludka… Kogo chcielibyście spotkać w mikroświecie przyrody i gdzie chcielibyście zajrzeć, jaki chcielibyście mieć dom, gdyby Wam przyszło zamieszkać w trawie.

Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie „Co w trawie piszczy”. Stwórzcie prace plastyczne pokazujące otaczającą nas, budzącą się do życia przyrodę w skali makro. Maksymalny rozmiar papieru, na którym możecie wykonać pracę to 50 cm x 50 cm. Technika wykonania jest dowolna, możecie rysować, malować, wyklejać, łączyć techniki. Termin przesyłania prac upływa 12 czerwca br. Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie internetowej sckzamek.pl oraz na facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie na stronie sckzamek.pl w zakładce „Pliki do pobrania”.

Zapraszamy do nas: