Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Chryzant i Daria
Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020

Teatr

Teatr szuka studentów do pracy w zespole Obsługi Widowni

wtorek, 18 sierpnia 2020 08:35 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu poszukuje otwartych i zaangażowanych osób do pracy w zespole Obsługi Widowni. 

Do obowiązków Obsługi Widowni należy głównie: obsługa szatni, kontrolowanie biletów przy wejściu do Teatru, sprzedaż programów teatralnych, czuwanie nad bezpiecznym przebiegiem przedstawień, wręczanie kwiatów aktorom na scenie, udzielanie widzom informacji na temat spektaklu oraz aktualnego repertuaru, pomoc gościom Teatru w poruszanie się po obiekcie, pomoc w organizowaniu bankietów premierowych i sylwestrowych. 

Wymagania od kandydatów: - status studenta (od 18. do 26. roku życia) - wysoka kultura osobista, punktualność, komunikatywność i odpowiedzialność - dyspozycyjność (głównie wieczorami i w weekendy) - zaangażowanie w pozytywne kreowanie wizerunku Teatru Powszechnego w Radomiu 

Teatr oferuje: - pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole - uczestniczenie w wielu ciekawych wydarzeniach artystycznych - elastyczny czas pracy w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram- umowę zlecenie. 

Teatr prosi o przesłanie CV do 27 sierpnia 2020 roku na adres: . W tytule wiadomości należy wpisać „Obsługa Widowni”. Teatr skontaktuje się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia dalszego etapu rekrutacji.

Do CV należy dołączyć poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Tag: