Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Antoni Maria Claret, biskup
Dziś jest: 24 października 2020

Koncerty

Koncert: Lata 20-te, lata 30-te…

wtorek, 18 sierpnia 2020 09:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: ROK
Elżbieta Warchoł

Lato w pełni, więc znacznie przyjemniej niż pod dachem słucha się muzyki pod chmurką. Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza w sobotę, 22 sierpnia na koncert pt. „Lata 20-te, lata 30-te….”. Początek o godz. 17:00 w Muszli Koncertowej w Parku im. T. Kościuszki. 

Koncert będzie obfitował w dawkę pozytywnej muzycznej energii, bo przecież nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu. Gorąco zapraszamy na koncert pt. „Lata 20-te, lata 30-te….”, organizowany przez Radomską Orkiestrę Kameralną w ramach budżetu obywatelskiego. Już w sobotę 22.08.2020r. o godz. 17:00 w Muszli Koncertowej w Parku im. T. Kościuszki usłyszymy piosenki znane nam wszystkim, ale w nowych odsłonach - mówi Agnieszka Stanicka z ROK. A to za sprawą rewelacyjnych solistów, doskonałych aranżacji oraz – oczywiście – muzyków Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Na scenie obok muzyków ROK wystąpią: Karolina Gwóźdź, Kuba Blokesz, Piotr Dąbrówka oraz Combo jazzowe pod kierownictwem Leszka Kołodziejskiego. W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze polskie piosenki okresu międzywojennego i powojennego, m.in. „Ta ostatnia niedziela”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Ada, to nie wypada”, „Już taki jestem zimny drań”, „Baby, ach te baby” i wiele innych…Dajmy się znów porwać muzyce z dawnych lat!

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki będą rozdawane w dniu koncertu (22.08.2020r.) od godz. 16:00 przy Muszli Koncertowej w Parku im. T. Kościuszki. Koncert realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego.

Wykonawcy: Karolina Gwóźdź – wokal, Piotr Dąbrówka – wokal, Kuba Blokesz – wokal, Combo jazzowe pod kierownictwem Leszka Kołodziejskiego, Kwintet smyczkowy Radomskiej Orkiestry Kameralnej. W programie:najpiękniejsze polskie piosenki okresu międzywojennego i powojennego, m.in. „Ta ostatnia niedziela”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Ada, to nie wypada”, „Już taki jestem zimny drań”, „Baby, ach te baby” i wiele innych…