Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

KULTURA

Najkrótsza droga do Chin. Smykofonia na Mazowszu

środa, 19 sierpnia 2020 15:12 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/PublicDomainPictures
Elżbieta Warchoł

Znany od lat cykl koncertów smykofonicznych tym razem zaprasza na swoją plenerową odsłonę.

Smykofonia na Mazowszu już w niedzielę, 23 sierpnia. Początek koncertu dla dzieci od 0 do 5 roku życia o godz. 15.00. Obowiązują maseczki i dystans społeczny.

Klub Łaźnia zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: SMYKOFONIA NA MAZOWSZU plenerowo pt: Najkrótsza droga do Chin. Koncert odbędzie się w muszli koncertowej w Parku im. Tadeusza Kościuszki. Znamy czarodziejski sposób, aby w ciągu chwili znaleźć się w dalekiej azjatyckiej krainie - to pięć magicznych dźwięków tradycyjnej muzyki chińskiej, z których tworzyć można współczesne melodie - zapowada Marlena Burska z Łaźni. Mamy także opartą na nich wesołą i rytmiczną, polską piosenkę. Zapraszamy do zabawy! - zachęca Marlena Burska.

Wykonawcy: Chang Qinke – śpiew, Piotr Łabanow – instrumenty strunowe, Paweł Kowalski – instrumenty perkusyjne, Joanna Lalek – prowadzenie.

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Organizatorzy:

Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Mazowiecki Instytut Kultury, Łaźnia - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria. Patron artystyczny:Sinfonia Varsovia

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.