Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Z ostatniej chwili
Patron dnia: św. Gemma Galgani, dziewica
Dziś jest: Niedziela, 11 kwietnia 2021

Wystawy

Piękno Kozienic w obiektywie – weź udział w konkursie

środa, 23 września 2020 10:00 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Wiktoria Krekora, to jedna z laureatek konkursu na inicjatywy lokalne organizowanego przez Kozienicki Dom Kultury. Jej inicjatywą był konkurs fotograficzny dla kozieniczan, który pokaże piękno ich gminy i posłuży do stworzenia wyjątkowej wystawy. Nabór zdjęć na konkurs trwa.

Głównym celem konkursu jest promocja atrakcyjnych (przyrodniczo, historycznie, turystycznie) miejsc na terenie gminy Kozienice i zachęcenie mieszkańców do ich odwiedzenia.

Zdjęcia do konkursu mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy Gminy Kozienice, niezależnie od wieku. Warunkiem udziału jest przesłanie jednej fotografii prezentującej atrakcyjne miejsce gminy wraz z odpowiednim formularzem zgłoszeniowym. Regulamin konkursu oraz wzory formularzy dostępne są na stronie Kozienickiego Domu Kultury.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 października – elektronicznie na adres lub osobiście w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury.

Nadesłane prace zostaną ocenione przez specjalnie powołaną do tego zadania komisję konkursową. W jej skład wejdą autorzy inicjatywy oraz dyrektor i pracownicy Kozienickiego Domu Kultury.

– Maksymalnie dwadzieścia najlepszych nadesłanych zdjęć posłuży do stworzenia wystawy, która zostanie zaprezentowana w Kozienickim Domu Kultury w październiku. Będzie to zatem okazja do pokazania swoich umiejętności fotograficznych szerszemu gronu odbiorców – zaznacza dyrektor Elwira Kozłowska:

W trakcie wernisażu odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu, połączone z wręczeniem nagród. Zaprezentowane zostaną również zdjęcia autorstwa Wiktorii Krekory.