Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

KULTURA

Sekret bogini Fortuny w KDF

wtorek, 29 września 2020 12:19 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Klub Dobrego Filmu w Resursie zaprasza w środę, 30 września, na włoski dramat w reż. Ferzana Ozpeteka pt. " Sekret bogini Fortuny".

Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę swoich dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu.

Źródło: opis dystrybutora

Seanse w ramach Klubu Dobrego Filmu odbywają się w każdą środę o godz. 12.00 i 18.00 na Sali Widowiskowej Resursy Obywatelskiej.Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami. W sprzedaży także karnety w cenie 40 zł uprawniające do obejrzenia pięciu dowolnie wybranych filmów.Bardzo prosimy o zakrywanie ust i nosa podczas przebywania w budynku Ośrodka.

Zwiastun:

https://youtu.be/NEQFwVkrBz4