Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

KULTURA

Smykofonia na Mazowszu. Koncert dla maluszków

środa, 14 października 2020 09:25 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/Pexels
Elżbieta Warchoł

Kolejny koncert dla melomaluszków w ramach cyklu Smykofonia na Mazowszu odbędzie się już w niedzielę, 18 października 2020 roku w Klubie Łaźnia w Radomiu. Początek o godz. 16.30. Tańce z różnych epok (od baroku do współczesności) wykona klasyczny kwartet smyczkowy. Wykonawcy: Kwartet smyczkowy Dagger: Stanisław Dziąg - I skrzypce; Aleksandra Kupczyk - II skrzypce Andrzej Kupczyk – altówka; Wojciech Sławiński – wiolonczela; Joanna Lalek – prowadzenie koncertu. 

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Organizatorzy: Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Mazowiecki Instytut Kultury, Łaźnia - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Patron artystyczny: Sinfonia Varsovia. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. KONCERT SMYKOFONICZNY ODBYWA SIĘ Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO

Limit miejsc ograniczony. Organizatorzy zapraszają 1 opiekuna z 1-2 dziećmi.

Bezpłatne wejściówki dostępne w „Łaźni” przy ul. Żeromskiego 56. Obowiązuje dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust, oświadczenia COVID 19.