Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021

KULTURA

40 lat Amfiteatru. Premiera filmu

piątek, 18 grudnia 2020 17:26 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Rok 2020 jest szczególny dla Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. Instytucja obchodzi bowiem swoje 40 urodziny.

40 lat angażowania mieszkańców w uczestnictwo w kulturze, podążania za trendami i wreszcie – wyznaczania nowych kierunków rozwoju „ośrodka kultury”. Finałowym akcentem jubileuszu jest premiera reportażu o historii instytucji i dużej sceny, która odbędzie się 20 grudnia o godz. 16 na profilu Fb "Amfiteatr w Radomiu" - zapowiada Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr. 

40-letni Amfiteatr to instytucja, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością, proponuje szerokie spectrum wydarzeń, kształtuje gusty, „zaraża” kulturą nowe pokolenia. Za instytucją odświeżenie identyfikacji wizualnej (nowe logo), odsłonięcie jubileuszowego muralu na budynku przy ul. Parkowej 1, koncerty: Karaś/Rogucki, Artur Andrus i Aga Zaryan. W niedzielę, 20 grudnia, o godz. 16 na profilu FB Amfiteatr w Radomiu premiera dokumentu o 40-leciu instytucji. Będzie można posłuchać wspomnień osób bezpośrednio zaangażowanych w powstanie dużej sceny, mieszkańców, pracowników Amfiteatru i gości - mówi Katarzyna Wiśniewska.

Dokument dostępny także na stronie miasta i jego fanpejdżu. Film będzie od poniedziałku, 21 grudnia dostępny także na kanale YT Amfiteatru.