Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021

KULTURA

Ferie w bibliotece. Online!

wtorek, 29 grudnia 2020 09:52 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MBP w Radomiu
Elżbieta Warchoł

W ramach tegorocznych ferii zimowych Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza dzieci do udziału w "Bibliotecznym Pacynkowaniu", czyli feriach online w bibliotece - mówi Marta Trojanowska z biblioteki.

Od 4 do 15 stycznia 2021 r. w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 11.00 na profilu facebookowym i kanale youtube biblioteki będziemy prezentować kilkuminutowy teatrzyk - będą to interpretacje znanych i lubianych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, które z pewnością ucieszą i dzieci, i dorosłych - zapowiada Marta Trojanowska. O godz. 14.00 natomiast mali uczestnicy dostaną zadanie do wykonania związane z teatrzykiem. Będą to zadania kreatywne i z całą pewnością humorystyczne.

Ale to nie wszystko! Będziemy regularnie zachęcać do przysyłania nam swoich prac na adres mailowy: . Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i małe upominki. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych nietypowych feriach zimowych. Obiecujemy, że nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy! - dodaje Marta Trojanowska.