Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Juliusz I, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

KULTURA

Spektakl „3xKrólewna, 3xSmok”

sobota, 23 stycznia 2021 18:42 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Fb MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

MOK Amfiteatr razem z Teatrem Pod Orzełkiem zaprasza na pierwszy w tym roku spektakl! W niedzielę, 24 stycznia o godz. 11 będzie można zobaczyć online spektakl „3xKrólewna, 3xSmok”

Aktorzy opowiedzą trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny… Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość. Podczas spektaklu będzie okazja, by poznać różne formy lalek: kukły, maski, lalkę trikową. Spektakl będzie dostępny wyłącznie 24 stycznia od godz. 11. Transmisja na profilu facebook Amfiteatr – Daszyńskiego 5 bez zapisu. Powtórki nie będzie!

I jeszcze jedna propozycja dla najłodszych! Po każdym spektaklu będzie publikowany teatralny szkicownik. Można go wydrukować i wykonać podane zadań. Ich efekty można przesyłać na adres: w temacie wpisując „Szkicownik teatralny” lub wklejając zdjęcia w postach w wydarzeniu.