Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święte męczennice Perpetua i Felicyta
Dziś jest: Niedziela, 07 marca 2021

KULTURA

Wybierz się w sentymentalną podróż fotograficzną i wygraj nagrody

wtorek, 26 stycznia 2021 12:34 / Autor: Kamil Zapora
fot. KDK
Kamil Zapora

„Ja na ulicach Kozienic z dawnych lat” to nazwa najnowszego konkursu, ogłoszonego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Tym razem organizatorzy proponują fotograficzną podróż do przeszłości, a na jej uczestników czekają nagrody.

Konkurs skierowany do pełnoletnich mieszkańców gminy Kozienice organizowany za pośrednictwem „Kulturalnej Grupy KDK” na Facebooku.

Tym konkursem chcemy przypomnieć kozieniczanom jak zmieniało się nasze miasto, ale też jego mieszkańcy i moda. Udział w zabawie polega na przesłaniu do nas skanu swojego zdjęcia, wykonanego co najmniej 10 lat temu, na ulicach lub na terenie obiektów charakterystycznych dla Kozienic – wyjaśnia dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Fotografie nie mogą być retuszowane i powinny być opisane – w mailu należy wskazać miejsce ich wykonania. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną fotografię. Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: do 9 lutego. W temacie wiadomości należy wpisać: „Ja na ulicach Kozienic”.

Nadesłane fotografie zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK”, gdzie odbędzie się specjalne głosowanie.

Decyzję o wyborze zwycięzców pozostawiamy naszym mieszkańcom. To oni będą głosowali na najciekawsze zdjęcia poprzez polubienie danego zgłoszenia. Nad przebiegiem konkursu będzie czuwało też nasze jury, które rozstrzygnie ewentualne remisy – zaznacza Elwira Kozłowska:

Zgodnie z regulaminem, nagrody w postaci gadżetów Kozienickiego Domu Kultury, trafią do maksymalnie trzech autorów zdjęć. Wyniki zostaną opublikowane 17 lutego.