Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Rafał Chyliński, prezbiter
Dziś jest: Czwartek, 02 grudnia 2021

Kino

Rozpoczyna się Kameralne Lato [PROGRAM]

piątek, 02 lipca 2021 15:46 / Autor: Michał Kaczor
fot. Kameralne Lato
Michał Kaczor

Od 4 do 10 lipca potrwają 14. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

W ramach Kameralnego Lata odbędą się między innymi konkursy, warsztaty, ale nie zabraknie też pokazów filmów pełnometrażowych, czy zajęć profilaktycznych.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w niedzielę (4 lipca) o godzinie 14:00 na scenie plenerowej przy ul. Żeromskiego. O 21:30 na parkingu przed Castoramą przy ul. Energetyków zaprezentowany zostanie film "Green Book" w ramach kina samochodowego.

Na poniedziałek zaplanowane jest śniadanie prasowe, a także warsztaty w ramach Akademii Zawodowców. O 21:30 rozpoczną się pokazy w Konkursie Filmów Odrzutowych HYDE PARK.

We wtorek (6 lipca) odbędą się kolejne spotkania w ramach Akademii Zawodowców. O 19:00 w siedzibie Hufca ZHP Radom rozpocznie się debata "Film jako nowoczesne narzędzie profilaktyki społecznej i edukacji". Wieczorem - o 21:30 - odbędzie się pokaz filmu "Narodziny Gwiazdy".

W środę (7 lipca) w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia o 14:30 zostanie zaprezentowany profilaktyczny film "Żałuję". W teatrze odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Akademii Zawodowców, a wieczorem (o 21:30) pokaz filmu "Nowy. Lepszy Człowiek".

Wiele wydarzeń czeka nas w czwartek (8 lipca). Rozpoczną się wtedy projekcje w ramach Konkursu Głównego, a także warsztaty "Scriptmarket.Pro". Wieczorem natomiast projekcja filmu "Lot".

W piątek (9 lipca) odbędą się kolejne bloki warsztatów "Scriptmarket.Pro" oraz III i IV projekcja filmów w Konkursie Głównym.

Zakończenie festiwalu zaplanowane jest na sobotę (10 lipca). Gala finałowa rozpocznie się o godzinie 20:30 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych.

Szczegółowy i godzinowy harmonogram znajdziecie TUTAJ.