Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: Niedziela, 23 stycznia 2022

KULTURA

Wkręć się w teatr: Choinka

piątek, 03 grudnia 2021 15:47 / Autor: Elżbieta Warchoł
pixabay/Alexei_other
Elżbieta Warchoł

Czas na przedświąteczny spektakl! Tym razem fani cyklu „Wkręć się w teatr" wprawią swoje nastroje w klimat inspirowany łowickimi wycinankami ludowymi. Wydarzenie będzie opatrzone pięknymi piosenkami stylizowanymi na ludowe melodie. Przed Państwem teatr magnesu dla dzieci i dorosłych! Wkręć się w teatr: Choinka - 5 grudnia, godz. 10.00 i 12.00 - ul. Daszyńskiego 5

Bohaterowie są nietypowi – to zabawki choinkowe, które szukają swojego miejsca na ponad dwumetrowym drzewku. Pytania, które zadaje główny bohater – Bałwanek, pozwalają na odkrycie prawdziwego sensu świątecznych dekoracji. To pogodne i wesołe przedstawienie dla całej rodziny.

15 zł – bilet normalny, 50 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych)

*kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką).

Odbędą się także warsztaty pokazowe! Widzowie doświadczą procesu tworzenia teatru plastycznego. W aktywny sposób, występując na scenie,  poznamy  formy teatru magnesu, odkryjemy wagę roli scenografii oraz muzyki. Poznamy technikę podkładania głosu lalkowym postaciom. Będziemy współtwórcami improwizowanych etiud, podczas których staniemy się aktorami-lalkarzami - zapowiada Patryk Wikaliński z MOK Amfiteatr.

Liczba miejsc ograniczona!