Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: św. Rita z Cascia, zakonnica
Dziś jest: Niedziela, 22 maja 2022

KULTURA

W Kozienickim Domu Kultury wystąpi "Pan Magiczny"

piątek, 21 stycznia 2022 12:44 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Facebook/Iluzjonista Pan Magiczny
Kamil Zapora

W czwartek, 3 lutego, o godz. 17.00, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbędzie się familijny spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”. Sprzedaż biletów rusza 23 stycznia.

Dla kozienickiej publiczności wystąpi Sebastian Grabowski, znany jako „Pan Magiczny”. Towarzyszyć mu będzie Martyna Biernacka, czyli „Pani Ballonowa”, z którą od 2009 roku tworzą czarujący duet. - Podczas pokazów nie prezentują samych sztuczek czy trików. To raczej show, w którym otwierają dzieciom drzwi do swojego świata, a tam wspólnie czarują i bawią się do łez – opowiada dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Jak mówi sam artysta, jego pasja zaczęła się w przedszkolu, gdy iluzjonista wyciągnął mu z nosa monetę… odtąd postanowił nauczyć się „czarować” i zmieniać życie tysiąca dzieci i dorosłych, dodając troszkę niesamowitości do szarego codziennego życia.

Spektakl iluzji odbędzie się w czwartek, 3 lutego, o godz. 17.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 23 stycznia. Te dostępne będą w kasach KDK oraz w serwisie biletyna.pl w cenie 35 zł.