Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kinga, dziewica
Dziś jest: Środa, 24 lipca 2024

KULTURA

Moc atrakcji na radomskim Rynku. Teatr, warsztaty i wodny tor przeszkód

środa, 10 lipca 2024 08:37 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Resursa Obywatelska
Elżbieta Warchoł

Przed nami kolejne wakacyjne spotkanie w ramach cyklu Niedziele na Rynku. 14 lipca 2024 roku motywem przewodnim wydarzenia będzie „Południe”. Resursa szykuje moc atrakcji.

To będzie pełne wrażeń wydarzenie, które przeniesie uczestników w klimat południowych szerokości geograficznych. Jego temat przewodni to upał i sposoby na jego przetrwanie. Jednym z głównych punktów programu będzie występ Teatru Kwatera, który zaprezentuje spektakl „Przygoda na safari”. Jest to barwne widowisko, które pozwoli młodym widzom odbyć fascynującą podróż przez afrykańskie krajobrazy. Bohaterowie spektaklu wyruszają na ekscytującą wyprawę, spotykając na swojej drodze różne zwierzęta.

Dla wszystkich, którzy lubią ruch i dobrą zabawę, przygotowane zostały warsztaty tańca afrykańskiego. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy będą mogli nauczyć się energicznych kroków i poczuć rytm muzyki, która będzie towarzyszyć całemu wydarzeniu. Nie zabraknie także innych atrakcji. Dmuchany plac zabaw w kształcie konewki zapewni mnóstwo radości i ochłody w gorący dzień. Dzieci będą mogły skakać, zjeżdżać i bawić się w wodnym otoczeniu, co pomoże im przetrwać letnie upały. Dla tych, którzy lubią wyzwania, przygotowany będzie wodny tor przeszkód.

Wstęp wolny. Niedziela na Rynku odbędzie się w godzinach 14.00-19.00.