Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Juliusz I, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

PORT LOTNICZY WARSZAWA RADOM

Port lotniczy w Radomiu szuka najemców powierzchni komercyjnych na lotnisku

piątek, 22 stycznia 2021 11:16 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" wszczęło postępowania na wyłonienie najemców powierzchni komercyjnych w budynku terminala lotniska Warszawa-Radom.

Budowa terminalu lotniska Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku jest już mocno zaawansowana, dlatego PPL zachęca do współpracy najemców powierzchni komercyjnych w budynku. Ogłoszenie postępowań ma na celu wyłonienie najemców sześciu powierzchni przeznaczonych na cele handlowe i czterech na cele gastronomiczne. Z podmiotami wyłonionymi w postępowaniach zostaną podpisane umowy najmu.

W postępowaniach może wziąć udział każdy podmiot zainteresowany prowadzeniem działalności handlowej lub gastronomicznej. Zgłoszenia przyjmowane są przez doręczenie do PPL dokumentów wskazanych w ogłoszeniu z dn. 20 stycznia br. do 12 marca 2021 r. roku do godziny 14:00.

Szczegóły dotyczące trwającego postępowania na wyłonienie najemców powierzchni komercyjnych znajdują się na stronie: https://ppl.bip.gov.pl/postepowania-ofertowe/postepowania-ofertowe.html

Po stronie najemcy leży zaprojektowanie i wykonanie indywidualnej aranżacji lokali, zgodnie z wytycznymi i we współpracy z PPL i wykonawcami inwestycji.

Lotnisko Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w Polsce. Terminal ma być przygotowany na przyjęcie 3 mln pasażerów rocznie. W przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba, będzie go można rozbudować nawet do 9 mln pasażerów.

ZAPRASZAMY DO NAS