Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Barbara, dziewica i męczennica
Dziś jest: Poniedziałek, 04 grudnia 2023

PORT LOTNICZY WARSZAWA RADOM

Latem 2024 r. polecimy do dwóch bułgarskich kurortów

czwartek, 07 września 2023 15:06 / Autor: Monika Nowakowska
foto: lotnisko Warszawa-Radom
Monika Nowakowska

Biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 roku z Lotniska Warszawa-Radom do Bułgarii. Obecnie port obsługuje loty w 6 kierunkach do: Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany.

Od początku funkcjonowania z usług radomskiego portu skorzystało już ponad 70 tys. pasażerów. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiąga nasze lotnisko. Tylko w lipcu i sierpniu odprawiliśmy łącznie ponad 43 tys. pasażerów. Zainteresowanie podróżami na wakacje z Lotniska Warszawa-Radom dostrzegają touroperatorzy. Dlatego już dziś biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 do Bułgarii – mówi Stanisław Wojtera, Prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

W sierpniu z usług radomskiego portu skorzystało dokładnie 20.956 osób. Sezon urlopowy nadal trwa i wielu pasażerów decyduje się wylecieć z radomskiego portu na wrześniową wycieczkę.

Wakacje 2024 w Bułgarii

Biuro podróży Nekera uruchomiło na swojej stronie internetowej możliwość zakupu wakacyjnej wycieczki na sezon lato 2024 w dwóch bułgarskich kurortach: Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu. Tym samym loty do Warny i Burgas to dwa pierwsze kierunki, które znalazły się w przyszłorocznej, letniej siatce połączeń z Lotniska Warszawa-Radom.
Znane są też już pierwsze połączenia z radomskiego portu w nadchodzącym sezonie zimowym. W ofercie rejsów regularnych znajdą się loty do Paryża i Rzymu wykonywane przez PLL LOT. Turyści będą mogli polecieć też na wycieczki do Sharm el-Sheikh organizowane przez biuro podróży Anex Tour i linię Skyline Express. Zimowa siatka połączeń nadal się kształtuje, a szczegóły dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Nowe udogodnienie dla pasażerów korzystających z parkingów

Lotnisko Warszawa-Radom wprowadziło właśnie udogodnienie dla pasażerów korzystających z lotniskowego parkingu. Jest nim nowa i wygodna opcja płacenia za parking przy użyciu aplikacji Apcoa Flow. Usługa pozwala też na automatyczne otwieranie szlabanów, pobieranie opłaty zgodnie z cennikiem parkingowym oraz przedłużenie czasu parkowania bez konieczności powrotu do samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz korzystania z aplikacji są dostępne na stronie internetowej lotniska.

 

A. Kosztowniak pod info

ZAPRASZAMY DO NAS