Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Ryszard Pampuri, zakonnik
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Petrykozy
Dziś jest: Niedziela, 18 kwietnia 2021

RADOM

Stoisko Czarnych w E.Leclerc

czwartek, 19 grudnia 2013 08:29 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Cerrad Czarni Radom przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. W przedświąteczny weekend w hipermarkecie E.Leclerc na specjalnym stoisku z gadżetami nabyć będzie można okolicznościowy kalendarz siatkarskiego klubu na rok 2014. Zebrać będzie można również autografy zawodników.

Nakład okolicznościowego wydawnictwa początkowo był limitowany. Wydawnictwo cieszy się tak dużym wzięciem, że klub postanowił dodrukować kilkaset sztuk. - To ukłon w stronę naszych wypróbowanych fanów - podkreśla Janusz Stańczuk. Prezes siatkarskiego klubu PlusLigi jest przekonany, że gest spotka się z przychylnym przyjęciem. Wątpliwości nie mają również sami zawodnicy. 

Zwiększenie nakładu, a także zainteresowanie klubowymi gadżetami Czarnych podsunęła inny pomysł. Dzięki uprzejmości dyrekcji E.Leclerc w przedświąteczny piątek i sobotę w hipermarkecie przy ul. Toruńskiej 1 stanie specjalne siatkarskie stoisko. Każdy z fanów, robiący zakupy w tych dniach będzie miał wyjątkową okazję zaopatrzenia się nie tylko w kalendarz, ale inne klubowe gadżety. - Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w piątkowe popołudnie, a także w sobotę robić będę zakupy, a jeszcze nie mają pomysłu na świąteczny prezent - zachęca Jakub Wachnik.

Obok kalendarza, koszulek kibica, czapek, szalików nabyć będzie można również zestaw kart (pocztówek) z siatkarzami i sztabem szkoleniowym. W piątek stoisko czynne będzie w godzinach 15-18. W sobotę sprzedaż rozpocznie się od godz. 12. Tego dnia wszyscy, którzy zakupią kalendarz liczyć będą mogli na dodatkową atrakcję - osobistą siatkarską dedykację i autografy zawodników.