Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021

RADOM

Nocne kolizje z nietrzeźwymi

niedziela, 05 stycznia 2014 11:28 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Byli pijani- doprowadzili do kolizji.

W nocy z soboty na niedzielę (4/ 5 stycznia) doszło do dwóch kolizji z nietrzeźwymi kierowcami. Odpowiedzą za spowodowanie kolizji i prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Po godz. 2 na ulicy Kotarbińskiego vw golf uszkodził dwa zaparkowane pojazdy– vw i renault. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, sprawdzili stan trzeźwości 41- letniej kierującej i okazało się, że jest kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie- informuje Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Kolejne zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut później na ulicy Żeromskiego. Opel vectra uderzył w znak drogowy i odjechał. Policjanci szybko ustalili pojazd i kierowcę. Okazało się, że prowadził go 39- letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie- dodaje Justyna Leszczyńska.

Kierowcy stracili już swoje uprawnienia do prowadzenia pojazdów, a teraz odpowiedzą za spowodowanie kolizji i prowadzenie pod wpływem alkoholu.
 


Tag: