Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021

RADOM

Objazdy dla autobusów 6 stycznia

niedziela, 05 stycznia 2014 13:32 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

W poniedziałek, 6 stycznia ulicami Radomia przejdzie Orszak Trzech Króli. Będą utrudnienia w ruchu.

Jak czytamy w komunikacie MZDiK- W związku z planowanym przejściem Orszaku Trzech Króli, w dniu 6 stycznia 2014 roku (poniedziałek) w godzinach około 12:15- 12:35 zostanie wprowadzony objazd odcinka ulicy Żeromskiego dla autobusów linii 1, 7, 8, 9 i 15 (tylko w stronę placu Kazimierza Wielkiego).

Orszak Trzech Króli rozpocznie się na Rynku o godzinie 12:00. Trasa przemarszu zostanie poprowadzona przez ulice Rwańską i Żeromskiego - do placu przed budynkiem Urzędu Miejskiego. Po drodze kolumna będzie zatrzymywała się przed klasztorem ojców Bernardynów, u zbiegu z ulicą Witolda, przed kościołem garnizonowym i przy skrzyżowaniu z ulicą Moniuszki (w tych miejscach zostały zaplanowane kilkuminutowe inscenizacje związane ze świętem Trzech Króli).
Podczas przemarszu fragmentem ulicy Żeromskiego od placu Kazimierza Wielkiego do ulicy Traugutta (w godzinach około 12:15-12:35) autobusy linii 1, 7, 8, 9 i 15 będą jeździć objazdem ulicami Traugutta, Tochtermana, Lekarską i Wałową - do placu Kazimierza Wielkiego, a następnie stałymi trasami. Objazd obowiązuje tylko w jednym kierunku. Nieczynne będą w tym czasie przystanki Żeromskiego / Traugutta 01 i 03 (naprzeciw klasztoru Ojców Bernardynów).
Prosimy wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta- czytamy w komunikacie MZDiK.

(za: MZDiK Radom)

Tag: