JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Kotwica nie dała rady Rosie

sobota, 11 stycznia 2014 09:25 / Autor:

Rosa Radom po ostatniej porażce Polpharmą Starogard Gdański przypomniała wczoraj, że potrafi wygrywać. Wygrała 81:76 z Kotwicą w Kołobrzegu.

Mecz okazał się zwycięski dla Rosy, nie zabrakło w nim jednak emocji. Zafundowali je kibicom radomscy koszykarze, którzy po bardzo dobrej grze w pewnym momencie się pogubili. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Rosy.Zakończyła się 17 punktami przewagi radomian. Za trzy trafiali Robert Witka, Jakub Dłoniak, Hubert Radke, Lukasz Majewski, czy Korie Lucious. W trzeciej kwarcie koszykarze Rosy jednak kompletnie sobie nie radzili. W końcówce meczu natomiast potwierdzili swoją formę.

KOTWICA KOŁOBRZEG - ROSA RADOM 67:81 (15:24, 15:23, 26:16, 11:18)

Kotwica: Sapp 23 (5), Piechowicz 5, Wichniarz 5, Johnson 2, Bigus 2 oraz Parks 11, Ciechociński 10 (1), Callhan 6, Arabas 3 (1), Parzych 0.

ROSA: Lucious 24 (3), Dłoniak 12 (2), Majewski 6 (2), Witka 6 (2), Archibeque 6 oraz Radke 10 (2), Łączyński 6 (1), Zalewski 5 (1), Adams 4, Jeszke 2.

źródło: RadomSport.pl