Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Czarni grali dziś w kratkę

sobota, 28 września 2013 20:49 / Autor:

Czarni Radom mają po sobotnich meczach powód do satysfakcji i do wstydu. Najpierw przegrali w trzech setach z Banimexem Będzin, a potem wygrali 3:1 z mistrzem Czech, VK Ostrava.

W tym pierwszym meczu czerwoną kartkę dostał Bartłomiej Neroj. - Spotkanie poprzedziła podróż z Leżajska. Kilka godzin spędzonych w autokarze i pobudka skoro świt nie może być żadnym usprawiedliwieniem. Drużynie na poziomie PlusLigi nie przystoi prezentowanie takiej dyspozycji. Wspólnie z Wojciechem Stępniem wstydziliśmy się na grę swoich podopiecznych. Zawodnicy przeszli obok meczu, ale my na pewno nie przejdziemy nad tym do porządku dziennego - powiedział po meczu Robert Prygiel. Poza wynikiem Czarni ponieśli dużą stratę w postaci kontuzji Jakuba Radomskiego.

Tak minął pierwszy dzień turnieju "Beskidy 2013" w Bielsku - Białej. Jutro Czarni Radom zagrają z dobrze znanym rywalem, BBTSem Bielsko-Biała.

 

Banimex Będzin - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:23, 25:15)
Cerrad Czarni: Neroj, Gutkowski, Kamiński, Bołądź, Wachnik, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Westphal, Faryna, Radomski, Zugaj, Ostrowski.

 

Cerrad Czarni Radom - VK Ostrava 3:1 (25:22, 23:25, 25:15, 27:25)
Cerrad Czarni: Neroj, Gutkowski, Kamiński, Bołądz, Westphal, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Kamiński.

 

źródło: http://www.czarni.radom.pl