Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

RADOM

Zmiany w mazowieckiej policji

poniedziałek, 12 sierpnia 2019 07:11 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Insp. Kamil Borkowski nie jest już zastępcą komendanta mazowieckiej policji. Zastąpił go podinsp. Sebastian Strzeżek.

Uroczyste pożegnanie ze sztandarem insp. Kamila Borkowskiego odbyło się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Rozkaz komendanta głównego policji odczytała nadkom. Agnieszka Grabarczyk, zastępca naczelnika wydziału kadr i szkolenia.

Insp. Kamil Borkowski pożegnał się ze sztandarem i jednostką. Jak podkreślił służba na Mazowszu była dla niego ogromnym zaszczytem. Podziękował zgromadzonej na uroczystości kadrze kierowniczej za wieloletnią współpracę zaznaczając, że to przede wszystkim ludzie tworzą formację, a pion kryminalny, którym przypadło mu kierować, tworzą gotowi do poświęceń profesjonaliści.

Pełnienie obowiązków na stanowisku zastępcy szefa mazowieckich policjantów powierzono podinsp. Sebastianowi Strzeżkowi.

Podinsp. Sebastian Strzeżek ma 49 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Służbę w Policji rozpoczął w maju 1994 roku. Od 1996 r. związany z pionem kryminalnym zajmował różne stanowiska w strukturach Komendy Stołecznej Policji, w tym m.in. w Wydziale ds. Zabójstw, Wydziale dw. z Terrorem Kryminalnym. Był Zastępcą Komendanta Komendy Powiatowej w Nieporęcie, Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, Zastępca Naczelnika, a następnie Naczelnikiem Wydziału Techniki Operacyjnej Komendy Stołecznej Policji.

Zapraszamy do nas: