Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kunice
Dziś jest: Czwartek, 22 kwietnia 2021

RADOM

Słuchacze spędzają najwięcej czasu z Radiem Plus Radom

sobota, 04 lipca 2020 09:12 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Radio Plus Radom cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy, do których kieruje program. Świadczą o tym wyniki badań słuchalności prowadzonych codziennie przez Instytut Kantar Polska

Rozgłośnia według najnowszych badań zleconych przez Komitet Badań Radiowych uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu najdłużej słuchanych rozgłośni radiowych w Radomiu i w powiecie radomskim przez dorosłych słuchaczy. Respondenci deklarowali ankieterom, że każdego dnia spędzają średnio blisko trzy godziny z przebojami z nutą nostalgii.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi słuchacze oczekują lubianych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości i przekonań, a oprócz ważnych informacji politycznych, społecznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy. Chcą poznać działania i plany lokalnych władz samorządowych, dowiedzieć się o wydarzeniach w parafiach i diecezji radomskiej, czy usłyszeć jakie ma dla nich propozycje ich dom kultury. Radio Plus Radom to medium, które inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując konsekwentnie program do dojrzałych słuchaczy, co nie przeszkadza, że słucha nas również młodzież.

Jest to ogromne wyróżnienie, za które dziękujemy wiernym słuchaczom, w których wsłuchujemy się każdego dnia planując nasze akcje antenowe, tematy audycji reporterskich, rozrywkowych czy publicystyki słownej, którą staramy się przygotowywać z największą starannością. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć w domu, pracy, na działce i w samochodzie wielu nowym słuchaczom w całym regionie.

Ponad milion odsłon w internecie

Integralnym elementem radia i miejscem nawiązywania relacji z naszymi słuchaczami jest strona internetowa radioplus.com.pl, na której użytkownicy znajdą najnowsze informacje lokalne z życia naszych społeczności, diecezji i parafii, wiadomości sportowe, kulturalne i edukacyjne. W naszym serwisie oprócz playera, który umożliwia słuchanie naszej rozgłośni w każdym zakątku świata jest ogromna biblioteka podcastowa, która wygodnie pozwala słuchać wielu naszych audycji, wywiadów z gośćmi Radia Plus Radom w dowolnej chwili. Według aktualnych statystyk Google Analitycs (czerwiec 2020) miesięcznie strona radioplus.com.pl przekracza ponad milion odsłon.

Aby nie przegapić żadnego newsa, ciekawej audycji lub być na bieżąco z naszymi Prezenterami warto uważnie śledzić Facebook'owy fanpage Radia Plus Radom lub nasz kanał na Twitterze.

Nadajemy z trzech lokalizacji: w Radomiu (90,7 FM), w Kupimierzu (94 FM) na pograniczu trzech powiatów: koneckiego, opoczyńskiego i przysuskiego oraz w Kozienicach (97,9 FM). Od jutra w radiu wprowadzamy wakacyjną ramówkę, w której znajdą się typowo letnie audycje przygotowane przez naszych prezenterów. Serdecznie zapraszamy na Lato z nutą nostalgii!

* Dane o słuchalności na podstawie badania Radiotrack Kantar Polska: wszystkie dni; grudzień 2019 – maj 2020.