Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

RADOM

Remontowany odcinek ulicy 25 Czerwca będzie całkowicie zamknięty

piątek, 20 listopada 2020 08:37 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami przy układaniu ostatniej warstwy asfaltu, w dniu 23 listopada 2020 roku (poniedziałek) odcinek ulicy 25 Czerwca między Sienkiewicza a Waryńskiego będzie całkowicie zamknięty (również jako dojazd do posesji).

Fragment ulicy 25 Czerwca jest zamknięty dla ruchu, ale z wyjątkiem dojazdu do okolicznych posesji i pojazdów budowy. Podczas układania ścieralnej warstwy nawierzchni bitumicznej możliwość dojazdu do posesji także zostanie ograniczona. Wykonawca zadania, działający na zlecenie Wodociągów Miejskich w Radomiu, zwraca się z apelem do mieszkańców ulic 25 Czerwca i Zacisze o takie planowanie przemieszczania się, żeby w poniedziałek (23 listopada) nie jeździli samochodami przez zamknięty odcinek jezdni. Wykonawca prosi ponadto o nieparkowanie na ulicy! Pojazdy pozostawione na zamkniętej dla ruchu jezdni zostaną stamtąd usunięte na koszt ich właścicieli. Może to jednocześnie opóźnić planowane prace, co przyczyni się z kolei do przesunięcia terminu przywrócenia tam ruchu.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę. Inwestorem prac wodociągowych jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.