Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021

RADOM

Najpiękniejsza iluminacja ponownie w Radomiu?

poniedziałek, 04 stycznia 2021 13:27 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

Radom już cztery razy z rzędu zdobywał tytuł najładniejszej iluminacji świątecznej w województwie mazowieckim. Czy będzie kolejny? Głosowanie tylko do czwartku!

Miasto po raz kolejny zgłosiło się do konkursu „Świeć się z Energą”, czyli plebiscycie na „Świetlną Stolicę Polski”. Do tej pory Radom zwyciężał cztery razy z rzędu.

- W tym roku również mamy szansę na zwycięstwo. Do Radomia może trafić tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, a do organizacji pozarządowych sprzęt AGD o wartości 40 tysięcy złotych – mówi Katarzyna Piechota-Kaim z Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Głosowanie w etapie wojewódzkim potrwa do 7 stycznia. Najpiękniejszą iluminację można wybrać TUTAJ.

Do miast z najpiękniejszą iluminacją w poszczególnych regionach trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, który zostanie przekazany potrzebującym. Dodatkowo zwycięzca całego plebiscytu otrzyma nagrodę w postaci energooszczędnego sprzętu o wartości 40 tysięcy złotych i tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Głosowanie w etapie ogólnopolskim, w którym wezmą udział zwycięskie miasta z 16 województw, potrwa w dniach 14 - 25 stycznia 2021 roku.