Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia:
Dziś jest: 24 października 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 205.

RADOM

"Złap ducha" na fotografii

piątek, 21 listopada 2014 20:15 / Autor:

„Zabytek na pierwszym planie” - to tytuł konkursu fotograficznego, jaki organizuje  samorząd województwa mazowieckiego.

Zamki, pałace, dwory, czy tajemnicze stare ruiny mogą być ciekawą inspiracją do zrobienia zdjęcia. Trochę trudniejszym zadaniem jest uwiecznienie na zdjęciu… ducha! Konkurs „Zabytek na pierwszym planie” polega na wykonaniu zdjęcia w ciekawej listopadowej scenerii, „złapaniu” na nim ducha oraz opisaniu, jaką tajemnicę skrywa zabytek. Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada br. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii z całej Polski, także dla tych poniżej 18. roku życia (wystarczy poprosić o zgodę rodziców i wypełnić wspólnie odpowiedni formularz). Temat konkursu brzmi: „Złap ducha”. Pod uwagę będą brane oryginalne ujęcia i opisy mazowieckich zabytków. Liczy się również jakość nadesłanych zdjęć i poprawność językowa.  

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

  Dla autorów najciekawszych zdjęć i opisów czekają atrakcyjne nagrody:
I nagroda:€“ karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 600 zł,
II nagroda:€“ karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 500 zł,
III nagroda:€“ karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 400 zł,
Wyróżnienie:€“ karta prezentowa do sklepu Empik w wysokości 200 zł,
Nagroda publiczności:€“ karta prezentowa do sklepu Empik w wysokości 400 zł.
Nagrodę publiczności otrzyma autor pracy, która do 14 grudnia uzyska najwięcej polubień i pozytywnych komentarzy (głosowanie rozpocznie się na początku grudnia, po publikacji wszystkich fotografii na facebookowym profilu „Mazowsze. Serce Polski”).

Do konkursu można zgłosić jedno zdjęcie opatrzone opisem. E-maile o temacie „Złap ducha” z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego, zdjęciem i opisem) należy przesyłać do 30 listopada br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Formularze i regulamin konkursu dostępne są na stronie urzędu marszałkowskiego http://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/.