Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021

RADOM

Drogi jednokierunkowe przy cmentarzach

czwartek, 31 października 2013 10:42 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Będą zmiany w organizacji ruchu przy opoczyńskich i koneckich cmentarzach. Jeszcze dziś od godziny 14 zmiany wprowadzone będą w Opocznie.

Jednokierunkowa będzie ulica Graniczna na odcinku od ul. Partyzantów do skrzyżowania z ulicą Inowłodzką, wjazd w ulicę Graniczną będzie możliwy wyłącznie z ul. Partyzantów. Także jednokierunkowa będzie ulica Kwiatowa, na odcinku od ul. Inowłodzkiej do skrzyżowania z ul. Św. Marka. Te zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 3 listopada do godz. 8. Z kolei do 4 listopada obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy na ulicy Moniuszki na odcinku od ul. Garncarskiej do ul. Staromiejskiej. Wjazd na ul. Moniuszki będzie możliwy tylko od ronda na placu Kilińskiego. Dodatkowo na ul. Moniuszki zdjęte zostaną znaki zakazu zatrzymywania się i postoju.
Zmiany w organizacji ruchu będa również przy koneckich cmantarzach. Jednokierunkowa będzie ulica Browarna od skrzyżowania z ulicą Źródlaną w kierunku cmentarza. Aby wyjechać sprzed nekropolii, trzeba będzie udać się w kierunku Izabelowa, Stadnickiej Woli lub osiedla Jana Pawła II. W Czarnej w gminie Stąporków będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po jednej stronie ulicy przy cmentarzu. Trzecią zmianę policjanci wprowadzą w Miedzierzy. Wjazd w okolice cmentarza będzie tam możliwy wyłącznie od drogi krajowej 74. Zmiany będą obowiązywać od 1 do 3 listopada.