Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: Sobota, 13 lipca 2024

RADOM

Moja Afrykańska Przygoda. Spotkanie z Kasią Tomasik, laureatką programu AWE

wtorek, 31 października 2023 09:29 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/djsudermann
Elżbieta Warchoł

Spotkanie z Katarzyną Tomasik, podróźniczką i pasjonatką Afryki organizuje w czwartek, 2 listopada 2023 roku American Corner w Radomiu. Spotkanie odbędzie się w Centrum Aktywności Seniora, ul. Traugutta 31/33, Radom. Początek o godz. 16.  Spotkanie w j. polskim. Wstęp wolny.

Podczas spotkania Katarzyna Tomasik podzieli się doświadczeniami, wrażeniami i ciekawostkami ze swoich afrykańskich przygód: zdjęciami i filmami ze swoich podróży, pokazujące piękno i różnorodność afrykańskiej przyrody, kultury i ludzi, opowieściami o tym, jak bardzo jesteśmy TACY SAMI, a jednak różni i to jest fascynujące, jak mówi Kasia, poradami i wskazówkami jak zaplanować i zorganizować własną podróż do Afryki, na co zwracać uwagę i czego unikać, anegdotami i dowcipami które sprawią, że się uśmiechniecie i zobaczycie Afrykę zupełnie z innej perspektywy - zapowiada Karolina Adamczyk z AC w Radomiu.

Katarzyna Tomasik -  geograf, hotelarz. Jest pasjonatką Afryki i podróżniczką, która odwiedziła wiele krajów tego kontynentu zawodowo i prywatnie. Wiecznie czegoś ciekawa i zawsze chodząca swoimi ścieżkami. Z tej pasji narodziło się kameralne biuro wypraw Afrykańska Przygoda, którego projekt został jednym z laureatów Akademii Przedsiębiorczych Kobiet 2023 organizowanych przez Ambasadę Amerykańską w Radomiu - zapowiada Karolina Adamczyk z AC w Radomiu.