Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Poniedziałek, 25 stycznia 2021

RADOM

Przeciwko wykluczeniu osób niepełnosprawnych

środa, 06 listopada 2013 07:36 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Stowarzyszenie Karuzela w Radomiu realizuje projekt, którego celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

W ramach projektu już w sobotę, 9 listopada odbędzie się szkolenie dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Psycholog Elżbieta Bromowicz będzie mówiła na temat: Psychologiczne aspekty wykluczenia społecznego, bariery wejścia młodocianych na otwarty rynek pracy, działania na rzecz aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych- informuje Katarzyna Ziętek ze Stowarzyszenia Karuzela w Radomiu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 listopada od godz. 9 w Punkcie Przedszkolnym przy ul. Toruńskiej 12.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz zgłoszenia na stronie Stowarzyszenia Karuzela oraz pod nr tel. 600 774 847.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny- dodaje Katarzyna Ziętek. Szkolenie odbędzie się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego- Program Operacyjny Kapitał Ludzki w ramach projektu „Kalkulator Kosztów Zaniechania- wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań na Mazowszu w zakresie polityki społecznej, w obszarze analizy kosztów braku podejmowania działań aktywizująco-wspierających.