Patron dnia: św. Andrzej Bobola, prezbiter i męczennik

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Pięć setów i porażka

sobota, 21 marca 2015 16:06 / Autor:

Cerrad Czarni Radom przegrali w Sosnowcu z Banimexem Będzin 2:3.

To co w rundzie zasadniczej nie sprawiało Czarnym żadnego problemu, dziś okazało się niewykonalne. Będzińscy siatkarze pokonali Wojskowych. Szczególnie drugi set pokazał Czarnym, że brak im formy. Wydawało się, że radomscy siatkarze odrodzili się w trzeciej  i czwartej odsłonie meczu. Po wyrównanej walce wygrali dwa sety. Jednak tie break należał już do gospodarzy. Przypomnijmy, że obie drużyny walczą o miejsca 9-12 w PlusLidze. Po dzisiejszym meczu 9. lokata oddala się od Czarnych. Ostatnie słowo powiedziane będzie jednak w Radomiu. Rewanż odbędzie się 28 marca o godz. 17 w hali MOSiR-u.

Siatkarz Czarnych Wojciech Żaliński mimo że nie jest usatysfakcjonowany sobotnim wynikiem ma nadzieję na zwycięsto w meczu rewanżowym.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Cerrad  Czarni Radom - Banimex Będzin 2:3 (24:26; 19:25; 25:23; 25:20; 11:15).

MKS: Hebda, Oczko, Pawliński, Żuk, Warda, Gaca, Milczarek (libero) oraz Wójtowicz, Kowalski, Sarnecki, Mierzejewski

Czarni: Oivanen, Kampa, Żaliński, Westphal, Pliński, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Bołądź, Kędzierski, Ostrowski, Wachnik