JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Kielce były lepsze

niedziela, 17 listopada 2013 09:58 / Autor:

Cerrad Czarni Radom przegrali dziś 0:3  z siatkarzami Effectora Kielce. Mecz 6. kolejki PlusLigi rozpoczął się o godz. 17 na hali radomskiego MOSiRu. W pierwszym secie najpierw można było zobaczyć wyrównany pojedynek. Jednak po 16. zdobym punkcie Czarni zatrzymali się i Effector szybko zdobył kilka punktów przewagi. Zabrakło dokładności. Mnożyły się błędy w zagrywce i ataku. Ostatecznie cały set radomianie przegrali 7 punktami. Drugi set też nie ułożył się po myśli podopiecznych Roberta Prygla. Kiedy już wydawało się, że jest po secie, Czarni poderwali się. Końcówka była bardzo efektowna, ale niestety efektywna dla Effectora. W ostatnim secie radomscy siatkarze podjęli walkę, nawet momentami wygrywali. Nie dotrwali jednak do końca. Mimo ogromnego dopingu Czarni przegrali trzecią odsłonę meczu 20:25. - Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię - przyznał po meczu trener Robert Prygiel

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

O błędach zespołu mówił też kapitan, Bartłomiej Neroj

Czarnych jak w każdym spotkaniu wspierali bardzo głośno i entujastycznie kibice. Jak przyjęli porażkę?

Całkowicie inne miny mieli kielczanie. Trener, Dariusz Daszkiewicz

Kapitan Effectora, Piotr Lipiński ceni sobie zwycięstwo tym bardziej, że Radom był przez trzy ostatnie kolejki niepokonany.

Teraz czekamy na piątek. O godz. 18 Czarni zmierzą się w Gdańsku z Lotosem Trefl Gdańsk.

Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 0:3 (18:25, 23:25, 20:25)