Na antenie: Kto rano wstaje...
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: 23 sierpnia - św. Róża z Limy, dziewica
Pochmurno

11°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 92%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 23 Sie 2017

    Opady 19°C 10°C

  • 24 Sie 2017

    Częściowe zachmurzenie 21°C 9°C

Radio Plus Radom /RADOM/Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

Wiadomości z Radomia

Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

25 lipiec 2017 / Tekst
fot. RM/RPR

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię - powiedział Marek Suski w studiu wPolsce.pl. Poseł PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem w kolejnych wyborach prezydenckich.

Poseł Marek Suski w rozmowie w studiu wPolsce.pl skrytykował wczorajsze weto prezydenckie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Wiceprzewodniczący klubu PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem popieranym przez partię w kolejnych wyborach prezydenckich.

- Nawet jeśli pan prezydent zawetował dwie ważne ustawy, to jeszcze nie jest powód, żeby dzisiaj przesądzać, kto będzie kandydatem popieranym przez Prawo i Sprawiedliwość w następnych wyborach. One jeszcze za trzy lata. Pożyjemy zobaczymy. Dla mnie nie jest to oczywiste, że naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich będzie Andrzej Duda. Być może są tacy, dla który jest to oczywiste. Ja uważam, że każdego posła, premiera, ministra, czy prezydenta powinno się oceniać w podsumowaniu kadencji i na podstawie całej kadencji, a nie jednego zdarzenia - mówił Marek Suski dla wPolsce.pl.

Poseł Suski stwierdził też, że premier Beata Szydło byłaby dobrym prezydentem. - Myślę, że tak, ale naprawdę to za wcześnie aby o tym mówić. Mnie pan prezydent zawiódł tym co zrobił. Każdy ma swoją wrażliwość - mówił wiceprzewodniczący klubu PiS.

Poseł PiS stwierdził także, że weto prezydenta Dudy, a także jego wcześniejsze wypowiedzi dodało opozycji wiary w siebie.

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię. Jest to zachęta dla opozycji do takiego działania, że można burdami ulicznymi wpłynąć na decyzję prezydenta - dodał poseł Suski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Bolero

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77
Asseco Resovia Rzeszów 30 72
PGE Skra Bełchatów 30 69
Jastrzębski Węgiel 30 67
Indykpol AZS Olsztyn 30 65
Cuprum Lubin 30 54
LOTOS Trefl Gdańsk 30 47
Cerrad Czarni Radom 30 44
ONICO AZS Politechnika W-wa 30 40
GKS Katowice 30 39
MKS Będzin 30 37
Espadon Szczecin 30 27
Effector Kielce 30 27
BBTS Bielsko-Biała 30 22
Łuczniczka Bydgoszcz 30 20
AZS Częstochowa 30 13

POLECAMY

230x190 4