Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein), dziewica i męczennica
Dziś jest: 09 sierpnia 2020

REGION

W Końskich o zagrożeniach

piątek, 11 maj 2018 15:10 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

„Przeciwdziałanie zagrożeniom” - pod takim hasłem w koneckim starostwie przeprowadzona została konferencja zorganizowana w ramach XIII Koneckich Dni Profilaktyki.

Koneckie Dni Profilaktyki to cykl wykładów, szkoleń i spotkań z ciekawymi ludźmi. Mają one służyć przestrzeganiu przed zagrożeniami, jakie czyhają we współczesnym świecie głównie na młode osoby. Jedną z takich inicjatyw wpisujących się w Koneckie Dni Profilaktyki była konferencja „Przeciwdziałanie zagrożeniom”, jaką w koneckim starostwie zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, wyjaśnia jego dyrektor Urszula Przygodzka.

Podczas konferencji o „Profilaktyce w teorii i praktyce” mówiła Elżbieta Bednarek ze Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach.

Z kolei o roli ojca w wychowaniu dziecka mówił Łukasz Kołomański z Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach.

Konferencja o przeciwdziałaniu zagrożeniom to na pewno ważne przedsięwzięcie, podkreśla Dorota Duda, członek zarządu Powiatu Koneckiego.

Koneckie Dni Profilaktyki, w ramach których zorganizowana została konferencja potrwają do 6 czerwca. Wtedy to zorganizowana zostanie konferencja podsumowująca tegoroczne działania.

Zapraszamy do nas: